Додано через 35 секунд:
вибачаюсь не вірно виразив думку KrutelykSolpadeine писав:при реєстрації ділянок, можливо й ні... а при реєстрації прав можуть бути питання...
вибачаюсь не вірно виразив думку KrutelykSolpadeine писав:при реєстрації ділянок, можливо й ні... а при реєстрації прав можуть бути питання...
Dreder
питання 50 на 50...Dreder писав:реєструємо право користування перекладаючи проблеми невідповідності самого договору Законові на орендодавця і орендаря
Solpadeine
Ну це 100% але коли я наполягаю орендарю перевірити договір на відповідність ст. 15 ЗУ "Про оренду" та Типовому договору, вони відмахуються рукою =) Хто нас буде гладити? Сторони дійшли такої домовленості і свідомо а може і не зовсім свідомо підписали такий договір, ми ж не можемо відмовити в такій ситуації.Solpadeine писав:питання 50 на 50... реєстратора теж по головці не погладять...
Dreder
Solpadeine
Dreder
та чому б і не зареєструвать?Dreder писав:з цими клятими додатковими угодами
Solpadeine
Варіант, а які саме зміни я внесу в реєстр? Сканкопію додаткової угоди? Я думав зміни подаються по п. 38 Порядку 1141.Solpadeine писав:та чому б і не зареєструвать? спочатку право власності: 120 грн... потім договір: 51+120... а потім ще зміни - ще 51+120
Dreder
а опис змін заявник дає...Dreder писав:Варіант, а які саме зміни я внесу в реєстр
Solpadeine
Dreder
Woy
Silv
Повідомлення mlemak »
mlemak
Самим онлайн кадастровий номер Ви не дістанете. Для отримання кадастрового номеру на д/а до 2004 року Вам потрібно замовити технічну документацію на встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевоті ) на підставі якої вище згаданій земельній ділянці буде присвоїно кадастровий номер кадастровим реєстратором Держземагенства ( Відповідно до пункту 2 Прикінцеві та Перехідні положення Закону України «Про Державний земельний кадастр» )mlemak писав:Допоможіть розібратися в ситуації. Ми мали акт на земельну ділянку до 2004 року. Восени розпочали процес обміну на новий акт. Процедура затягнулася. Спочатку "тягнули" у відповідній Зіткнулися з труднощами - один із сусідів не захотів підписувати документацію (попередній акт з ним було узгоджено). Зараз знаходимо в ЗМІ інформацію, що можна було просто надати старий акт і дістати кадастровий номер. Чи це так? (втратили 2800 грн із переоформленням актів...). Який документ це регулює? І чи можливо самим онлайн дістати кадастровий номер (також дістали таку інформацію)? Можливо, на форумі є відповіді, але я не знайшла їх...
Yov
Трішки Вас поправлю: "за місце знаходження земельної частки (в сільській раді)."oriyana писав:Якщо цього не зроблено ,то типовий договір оренди земельної частки паю,який реєструється за місцем знаходження земельної ділянки(в сільській раді).
Якщо Ви восени почали процес обміну, що саме Ви робили? Можливо то і є технічна документація щодо встановлення (відновлення ) меж існуючих землеволодінь? Пілся цієї документації проводяться дії, які описав Yov/Допоможіть розібратися в ситуації. Ми мали акт на земельну ділянку до 2004 року. Восени розпочали процес обміну на новий акт. Процедура затягнулася. Спочатку "тягнули" у відповідній Зіткнулися з труднощами - один із сусідів не захотів підписувати документацію (попередній акт з ним було узгоджено). Зараз знаходимо в ЗМІ інформацію, що можна було просто надати старий акт і дістати кадастровий номер. Чи це так? (втратили 2800 грн із переоформленням актів...). Який документ це регулює? І чи можливо самим онлайн дістати кадастровий номер (також дістали таку інформацію)? Можливо, на форумі є відповіді, але я не знайшла їх..
Борщ
Dreder
Зараза
До 01.01.2013 при питанні чи реєструвати додаткові угоди керувались ось цим:Dreder писав:А якщо додаткові угоди до договору оренди будуть нотаріально посвідчені. Чи потрібно буде потім реєструвати на підставі цих додаткових угод зміни до іншого речового права (договір оренди)?
oriyana
{Статтю 18 виключено на підставі Закону N 1878-VI (1878-17) від 11.02.2010}oriyana писав:Крім того, стаття 18 Закону визначає, що договір оренди землі набирає чинності після його державної реєстрації.
Kitsmaniuk
oriyana
Аналогія - це добре. От тільки проблема в тому. що вона не допомогає...oriyana писав:маю на увазі аналогію
Kitsmaniuk
так...Dreder писав:А якщо додаткові угоди до договору оренди будуть нотаріально посвідчені. Чи потрібно буде потім реєструвати на підставі цих додаткових угод зміни до іншого речового права (договір оренди)?
і при зміні, і при припиненні права в заяві зазначається номер запису, куди вносяться зміни... а якщо цього запису в Держреєстрі ще нема - то нема куди і вносити...Зараза писав:Уважаемые регистраторы,подскажите,как быть с орендой, с допсоглашениями про расторжение, юстиция говорит что они его не ригестрирует,а кто тогда?кто что слышал?кто уже сталкивался?
Solpadeine
Якщо додаткова угода передбачає зміну істотних умов договору (див. ЗУ "Про оренду землі") тоді реєстрація змін до іншого речового права обовязкова.Dreder писав:А якщо додаткові угоди до договору оренди будуть нотаріально посвідчені. Чи потрібно буде потім реєструвати на підставі цих додаткових угод зміни до іншого речового права (договір оренди)?
Борщ
Ви хоть самі розумієте, що рекомендуєте???? facepalmфахівець писав:При реєстрації заяви в Реєстрі прав, у полі "форма власності" можна зазначить "колективна", але при цьому Вам повинні надати копію Державного акта на право колективної власності.
ValD
Сергiй64
реєструвати земельну ділянку на 0,15 га, реєструвати право власності теж на ту саму площу, отримати витяг з ДЗК та ДРС на 0,15 га і до нотаріуса.Сергiй64 писав:Хто що може порадити?
vitalzem