не складати його),, повідомлення в газету коли будете передавати меж.знаки.varganets писав: ↑26 грудня 2017 17:52Що робити, якщо сусід не підписує акт узгодження меж?

не складати його),, повідомлення в газету коли будете передавати меж.знаки.varganets писав: ↑26 грудня 2017 17:52Що робити, якщо сусід не підписує акт узгодження меж?
KolS
ОМС вирішив земельний спір відповідно до своїх повноважень (ст.12 ЗКУ). Цікаво які аргументи в позові сусіда...Праздничная писав: ↑24 липня 2017 10:59Привіт.
Допоможіть може в когось є відповідна судова практика.
Питання в чому,ще в 1970-х роках "Товарищеским судом" було розподілено ділянку між декількома власниками. Власники мінялись. Ділянкою всі користувались відповідно до розподілу. Прошли роки. Моя родичка придбала частину будинкута користувалась по тим рамках що колись в 70-х роках встановили судом. Хотіла приватизувати, але сусід не погоджував межі. Потім він продав частину свого будинку іншому. Та наплів йому з три кориби про дійсні границі та межі. Сторони між собою сперичались роки з 3-и. Тьотка плюнула та написала міському голові з проханням вирішити дану ситуацію де доклала всі документа та рішеня 70-х років. Міськи йголова спустив заявудо комісії по земельним питанням. Вони її розглянути та рекомендували передати ділянку у власність без погодження межі з сусідом (відповідний витяг з протоколу в нас є).
Було розроблено та затверджені технічну документацію, видано свідоцтво про право власності.
Тепер сусід подав в суд на скасування рішення та права власності бо відсутній його підпис.
Люди може в когось є судові рішення на відповідну ситуацію? Адже я так розумію, що все було зроблено в межах закону та обставин. Як зберегти право валасності. Поділіться практикою. Будем дуже вдячні.
Також хочу добавити, що сусід до ради про надання йому ділянки у власність жодного разу не звертався. Тобто фактично власником землі є рада. Тому виникає питання чи є він сьогодні належним субєктом звернення до суду.
Anchous814
мені в цьому роз'ясненні Асоціації особливо подобається відповідь на 6-те питання:
Воно то не передбачено в 50-й статті, а п.б 198 ЗКУ тоді нащоМежі земельних ділянок, речові права ні які не зареєстровані не погоджуються. Згідно ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» не передбачено погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами.
matiola
Це, я думаю, трактується як "те" погодження, що буде при передачі межових знаківmatiola писав: ↑27 грудня 2017 09:44а п.б 198 ЗКУ тоді нащо
KolS
В статті 50 вказані матеріали геодезичних вишукувань та землевпорядного проектування, а "трактувальщики-перевіряльщики" вважають раз кадастровий план то значить робиться кадастрова зйомка і ліплять статтю 198 ЗКУ. На мою думку це не зовсім вірно законодавчо, адже це різні зйомки, та і при погоджених актах меж, без доступу до внесених даних кадастру, можна попасти на перетин, або розрив.
Aleksandr
розробляючи проект відведення земельної ділянки як Ви зробите кадастровий план без кадастрової зйомки? І що тоді по Вашому матеріали геодезичних вишукувань що є складовою проекту?
ПиратФлинт
а якщо ПВ щодо зміни ЦП сформованої ділянки?ПиратФлинт писав: ↑27 грудня 2017 16:50розробляючи проект відведення земельної ділянки як Ви зробите кадастровий план без кадастрової зйомки?
ппзкб
caseya
ппзкб
caseya
На підставі матеріалів топозйомки та ДПТ.ПиратФлинт писав: ↑27 грудня 2017 16:50розробляючи проект відведення земельної ділянки як Ви зробите кадастровий план без кадастрової зйомки?
vovaz
ппзкб
Бачте знову трактування. Не потрібне трактування.ПиратФлинт писав: ↑27 грудня 2017 16:50розробляючи проект відведення земельної ділянки як Ви зробите кадастровий план без кадастрової зйомки? І що тоді по Вашому матеріали геодезичних вишукувань що є складовою проекту?
Aleksandr
caseya
б) погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами;
Alex2010
caseya
nazar051
ZemRA
Але ж там має вже бути протокол чи акт узгодження межж земельної ділянки з попередньої документації.
з власного досвіду маючи з десяток судових справ щодо порушених меж при здійсненні земелевпорядних робіт, то краще зайвий раз підписати і бути спокійним що ніяка ....... не буде тобі виносити голову. щодо обовязковості даного документу в проекті прямої вказівки немає. Без нього проектів не відправляв не пробував, зауважень щодо його наявності в проекті теж не отримував.
А Ви на кожну ділянку робите топозйомку і ДПТ?
ПиратФлинт
Щодо старих земельних масивів то так, погодження меж є актуальним адже не всі межі ділянок є в кадастрі. А щодо нових земельних масивів де всі ділянки внесені в кадастр, то тут жодних суперечок не може бути оскільки кадастровий реєстратор не внесе відомості якщо межі накладаються.ПиратФлинт писав: ↑02 січня 2018 09:39з власного досвіду маючи з десяток судових справ щодо порушених меж при здійсненні земелевпорядних робіт, то краще зайвий раз підписати і бути спокійним що ніяка ....... не буде тобі виносити голову. щодо обовязковості даного документу в проекті прямої вказівки немає. Без нього проектів не відправляв не пробував, зауважень щодо його наявності в проекті теж не отримував.
ZemRA
Землевпорядник сільської ради Житомирського району при видачі дозволів на складання проектіів відведення, до рішення сільради про дозвіл на складання проекту прикладав каталог координат земельної ділянки.ПиратФлинт писав: ↑02 січня 2018 09:39А Ви на кожну ділянку робите топозйомку і ДПТ?
vovaz
ПиратФлинт
vovaz
тоді краще з такими не звязуватися! По практиці знаюnazar051 писав: ↑29 грудня 2017 08:52і він дуже "завзятий парубок моторний" який любить ходить по різним інстанціям і доводити до відома що його сильно всі ображають і жити недають, підкреслюючм це все діло заннадто емоцінийними словами, і якраз так вийшло що замовник і цей сусід в "опозиції" один до одного, при обмірах обєкту він був присутній і дав всім зрозуміть що він правий а всі інші ні.
caseya
Shyrik27