а Ви читайте це, як "казнить нельзя помиловать"))))
фраза "земельної ділянки у межах населеного пункту" може бути самостійною, і стосуватись всіх ділянок в межах населеного пункту незалежно від того чи є там будівництво.
а Ви читайте це, як "казнить нельзя помиловать"))))
Pogannka
cerdred
Obcy писав:Це документ, котрим вам передається у власність з.д.
rulez Тоді наскільки я зрозумів потрібно два проекти відводу по приватизації земельної ділянки подавати на погодження до Головного управління Держземагентства у області разом, оскільки в іншому випадку буде рахуватись, що право на безкоштовну приватизацію буде використано на першу із погоджених, або право рахується с того часу як проводиться реєстрація в реєстраційній службі, и тоді необхідно реєструвати два погоджених проекта відводу разом на приватизацію земельних ділянок, як Ви рахуєте.....? Поправте мене в якому випадку я помиляюсь.solim писав:Рішення місцевої ради, або розпорядження (районної, обласної) адміністрації, або наказ Головного управління Держземагентства у області щодо надання/передачі земельної ділянки
павлік
павлік
Потрібно два. Право переходить в момент прийняття рішення про передачу у власність - скільки ділянок в одному наказі неважливо - головне одним наказом (правда спірна позиція). Але за умови, що не відмовлять - різна позиція різних органів.павлік писав: Тоді наскільки я зрозумів потрібно два проекти відводу по приватизації земельної ділянки подавати на погодження до Головного управління Держземагентства у області разом, оскільки в іншому випадку буде рахуватись, що право на безкоштовну приватизацію буде використано на першу із погоджених
solim
Тітка уже здавала проекти із обміними файлами в районне управління Держкомзем для присвоення ділянкам кадастрого номеру після чого через 14 днів одержала витяги із кадастрового номеру. Що далі....?solim писав: В загальному випадку:
- подаєте (тітка чи за довіреністю виконавець) документи (проект і обмінний файл який є в проекті) в управління в районі для реєстрації ділянки
- ділянка реєструється і надається витяг про зареєстровану ділянку
- з витягом і проектом звертаєтеся в ГУ для прийняття наказ у про затвердження проекту і передачу землі у власність
Але до цього наведіть справки стосовно можливості прийняття 1 наказу на 2 ділянки. Зазвичай виконавці кажуть що робити і куди йти - краще питайте в них, вони знають можливі нюанси.
павлік
solim
Дякую за наданну мені інформацію, поскільки поставити "+" немає можливості, так як в даній темі відсутні налаштування. Можливо і Тітка одержала "Довідку про присвоєння кадастрового номера" про те вона називає її витягом, після чого її так само у районному управлінні, як Ви порадили звернутись у реєстраційну службу, де перегланувши проект відводу направили її у обласне управління на затверджння і після одержання наказу затвердження уже із проектом звертатись до них за реєстрацією. Що скажете ......?solim писав:Напевно одержала "Довідку про присвоєння кадастрового номера". Потім, згідно процедури, потрібно було затвердити документацію і після цього подати документи на реєстрацію ділянки і державного акта.
Але з 01.01.2013 року процедура змінилася - тепер кадастровий номер присвоюють одночасно з реєстрацією ділянки, а потім приймається рішення.
Зверніться в районне управління з усіма документами - вони чітко скажуть, бо я "вгадую".
павлік
Беріть ваші 2 справи і йдіть в Головне управління - питайте чи зроблять 1 наказ на 2 ділянки.solim писав: В загальному випадку:
- подаєте (тітка чи за довіреністю виконавець) документи (проект і обмінний файл який є в проекті) в управління в районі для реєстрації ділянки
- ділянка реєструється і надається витяг про зареєстровану ділянку
- з витягом і проектом звертаєтеся в ГУ для прийняття наказ у про затвердження проекту і передачу землі у власність
Але до цього наведіть справки стосовно можливості прийняття 1 наказу на 2 ділянки.
solim
А, що кроми справ потрібно.solim писав:Беріть ваші 2 справи і йдіть в Головне управління - питайте чи зроблять 1 наказ на 2 ділянки.
павлік
solim
Ангелина
cerdred
Ангелина
Тому, що погодження проекту це ні в якому разі не факт надання і зміна цільового призначення. Для того існує архітектура, щоб давати свої висновки по погодженню проекту керуючись своїм профільним законодавством. До речі, у нас архітектура не погоджує проекти в межах НП з 2015 року.
cerdred
Ангелина
Юридично - так, втратив. Якщо в рішенні ОМС чи наказі ДЗА(а тим більше, якщо це наказ ДЗА) вказано місячний термін, то, напевне ОМС чи ДЗА мало на те свої міркування. Тому краще вимагати від особи нове рішення, адже ненароком може з`ясуватися, що три місяці потому видано дозвіл іншій особі (юридичній чи фізичній).Ангелина писав:Колеги, в рішенні прописано, що в місячний термін потрібно замовити документацію із землеустрою але це зробили через пів року. Можна вважати, що дозвіл вже втратив свою юридичну силу?
Дмитро Брянцев
Також забороняється передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до ЗУ Про регулювання містобудівної діяльності (ст. 24 п.3).
Rond
Prometheus
Сегодня моя тьотка была в Главном областном управление, и хотела сдать 2 проекта отвода на приказ. Но ей отказали ссылаясь на то, что проекты не подшиты, так как все разрешения получены в охране природы та в районном управление держкомзема по вытягу из кадастрового номера так как, они просто вставлены у проекты, а не подшиты. Помогите правильно подшить проекты отвода та подготовить их, к сдачи на приказы,что и за чем должно идти по очередности.solim писав: Беріть ваші 2 справи і йдіть в Головне управління - питайте чи зроблять 1 наказ на 2 ділянки.
павлік
cerdred
Boklag
Витяг не є складовою Проекту.
! | Повідомлення з: Denver |
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється. |
Denver
павлік
cerdred