turnik21 писав:Між ними виникає конфлікт
Тут хтось має поступитись або піти на іншу роботу. Сумніваюсь, що це буде голова.
Kato писав:
а машину йому не треба помити?
Ну-ну, полегше, що голова каже, те працівник і має робити (в межах чинного законодавства).
На рахунок посадової інструкції - там майже завжди є останній пунктик "виконує інші доручення..."
Крім того інструкцію в любий момент можна і доповнити - "миє машину сільського голови, доїть його корів, чухає спинку його дружині"

Боюсь, що за рік-другий це вже не буде виглядати як невдала "шютка юмора"
turnik21 писав:комісію важко скликати
Ну, це заради чого скликати, якщо в сауну - будуть приходити щоп'ятниці
Сесії скликає голова. З приводу вирішення земельних питань сесія скликається щомісячно, а розгляду проектів рішень на пленарному засіданні передує їх розгляд на профільній (земельній) депутатській комісії. Тобто чисто теоретично земельна комісія має відбуватись щонайменше - щомісячно. І кожен, хто йшов на вибори в депутати, знав на що йшов. Інша справа - якщо таким чином голова намагається перекласти на комісію невластиві їй функції щодо вирішення буквально всіх поточних питань, особливо не підготовлених належним чином до розгляду на сесії. Мене б це також "дістало".
Нема різниці - хто буде фізично "обзвонювати" депутатів. Нехай навіть і землевпорядник. Але методів впливу на депутата, який ухиляється від виконання своїх обов'язків реально нема! Тільки взивати до його сумління, обманутих сподівань виборців тощо (а як багато обіцяв!). А це вже робота ніяк не землевпорядника чи будь-якого іншого працівника, це якраз для голови, чи як мінімум - секретаря ради, зв'язуючого звена між головою ради та депутатським корпусом.
По суті питання у назві теми:
земельна комісія нікому не підпорядкована, вона підзвітна раді, яка її утворила та відповідальна перед нею ж. крапка.