Геопроект

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Геопроект

Повідомлення Korum »

Хто з колег використовує у роботі дану програму? Є пропозиція поділитися досвдом.

P.S. Дуже радий, що з'явився такий форум де можно поспілкуватися з колегами з різних міст України. Так тримати. :D
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Геопроект

Повідомлення Oleg »

Korum писав:Хто з колег використовує у роботі дану програму? Є пропозиція поділитися досвдом.
Чув... але не стикався. Хотілося б також почути думку про неї.
Аватар користувача
WladMir
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 07 квітня 2007 09:20
Репутація: 107
Область: Херсонська

Повідомлення WladMir »

Геопроект тоже слыхал, даже немного пытался поработать. Давно. Об этом хорошо знают в Тернополе. От Геопроекта отказался в пользу "Digitals". Намного серьезнее и внушительней (мое субьективное мнение :wink: ). Для производственников - прога лучше не придумаешь (за такие деньги :!: ). Но мы ее приспособили и для ведения дежурного плана, присвоения кадномеров и т. д.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

WladMir писав:Геопроект тоже слыхал, даже немного пытался поработать. Давно. Об этом хорошо знают в Тернополе. От Геопроекта отказался в пользу "Digitals". Намного серьезнее и внушительней (мое субьективное мнение :wink: ). Для производственников - прога лучше не придумаешь (за такие деньги :!: ). Но мы ее приспособили и для ведения дежурного плана, присвоения кадномеров и т. д.
Вона(Digitals) десь в інтернеті є? Хоча б демку подивитись.

Korum:
А Геопроектом користуєтесь ліцензійним? Якщо так - то скільки ліцензія коштує?
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

shvager писав: Вона(Digitals) десь в інтернеті є? Хоча б демку подивитись.

Korum:
А Геопроектом користуєтесь ліцензійним? Якщо так - то скільки ліцензія коштує?
Вот ссылка на Програму Диджиталс - http://www.vingeo.com/Digitals.zip

А Геопроектом пользуемся лицензионным - лицензия на одноместо, порядка 700 грн., если есть вопросы расскажу, т.к. эту программу полностью переделывали под свою фирму, так как иначе с ней работать тяжело.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

Дякую подивлюсь :D
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

WladMir писав:Геопроект тоже слыхал, даже немного пытался поработать. Давно. Об этом хорошо знают в Тернополе. От Геопроекта отказался в пользу "Digitals". Намного серьезнее и внушительней (мое субьективное мнение :wink: ). Для производственников - прога лучше не придумаешь (за такие деньги :!: ). Но мы ее приспособили и для ведения дежурного плана, присвоения кадномеров и т. д.
Наша фирма работает, в двух этих программах. Диджиталс используем для геодезии. А геопроект в качестве программыдля создания ин4 файлов, печати госактов, разилчные шаблоны документов, но в геодезии Диджиталс нет равных, особенно в связке с Мап Инфо 7.8.
Аватар користувача
WladMir
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 07 квітня 2007 09:20
Репутація: 107
Область: Херсонська

Повідомлення WladMir »

Korum писав:геопроект в качестве программыдля создания ин4 файлов, печати госактов, разилчные шаблоны документов
Я насколько понимаю привычка "заразное дело" :D Мы допустим считаем что для госактов, инов, отчетов лучше не придумали. А кроме того , я уже говорил, есть присвоение кадномеров, есть связь с Sql... "Каждому своё" :wink:
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

WladMir писав:Я насколько понимаю привычка "заразное дело" :D Мы допустим считаем что для госактов, инов, отчетов лучше не придумали. А кроме того , я уже говорил, есть присвоение кадномеров, есть связь с Sql... "Каждому своё" :wink:
Я так понимаю ты это про Геопроект?
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

Korum писав: Я так понимаю ты это про Геопроект?
Це ви про яку?
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

shvager писав:Це ви про яку?
Вроде бы про Геопроект, чи не так WladMir? :D
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

Так, преше враження:
Після Автокаду - я в цих двох програмках - Великий ЛАМЕР :oops:
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

shvager писав:Так, преше враження:
Після Автокаду - я в цих двох програмках - Великий ЛАМЕР :oops:
Ну если ты в Автокаде смог разобраться то эти две программы для тебя просто семечки :lol:
Аватар користувача
FEAR
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 15
З нами з: 13 квітня 2007 12:03
Репутація: 0

Повідомлення FEAR »

shvager писав:Так, преше враження:
Після Автокаду - я в цих двох програмках - Великий ЛАМЕР :oops:
Автокад нормальна штукенція.
Якщо є щось цікаве або навпаки щось цікавить пишіть!
Аватар користувача
WladMir
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 07 квітня 2007 09:20
Репутація: 107
Область: Херсонська

Повідомлення WladMir »

Да, по поводу привычки и "заразного дела"я писал не только о Геопректе. Вобще, загалом. Вот допустим наши геодезисты ну никак не хотят переходить на диджиталовскую геодезию, всё делают через Инвент-Град, досовский. А по поводу ламерства. Я когда переходил от Автокада и Мапинфо к Диджиталу, ой йо йой..., як я матюкався. А сейчас вижу что не зря перешел. Но это так, размышления. Не хочу никого обидеть. :wink:
addblock
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 45
З нами з: 09 липня 2007 14:37
Репутація: 0

Повідомлення addblock »

ГИС Геопроект 5
делаем
Импорт данных / Файлы чертежей AutoCad *.dxf
Мастер предлагает выбрать условные обозначения для примитивов. Точечные, линейные и площадные.
а выбрать предлагает из списка всех существующих условных обозначений.
Этот момент не ясен, что тут нужно выбирать?
Аватар користувача
sashaOMC
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 04 листопада 2007 09:20
Репутація: 3
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Геопроект

Повідомлення sashaOMC »

Мне для переоформлення геопроект явно лучше діджилала.
Но вот геодезию, обробку лучше канешно в діджитале робить.
Аватар користувача
Зенит
Спец
Спец
Повідомлень: 235
З нами з: 29 липня 2007 17:24
Репутація: 3
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Геопроект

Повідомлення Зенит »

Проаналізував ситуацію і прощупав програми схиляюсь до "Геопроекта 5". Скачав програму (деме версию 5.26 Pro)
на 90% готовий викласти 700гр.
Але не даэ спокою, а що як не піде робота (зарез працюємо в Акаді). Да і ліцензія привязана до певного компютера :cry:
Може є в кого "ліки" для більш детального знайомства з програмою :!: :!: :!:
Аватар користувача
Visco
Спец
Спец
Повідомлень: 193
З нами з: 03 березня 2008 23:49
Репутація: 1

Re: Геопроект

Повідомлення Visco »

Наш гедезист, а он толковый парень, да и я на Диджиталс уже не первый год сижу, скажу что программа для геодезии самое то, так как он лично знает, и общается с разработчиком (это не всмысле рекламмы) узнал много вещей, проверил прогу и говорит что ОЧЕНЬ хорошо делает геодезию. От себя замечу что, да действительно, программа с виду смотрится попроще Геопроектов и т.д. но если научится и понять как она работает (что было мной и зделано) то в ней можна делать чудеса. Когда то пробывал работать с Геопроектом, да красиво зделана но я к ней неприсвоился и забыл. Сейчас пользуемся диджиталсом (купили лицензию и не жалеем) и дела идут хорошо. Да к ней нужно привыкнуть и изучить а потом глаза откроются.

WladMir говорил что геодезисты не могут отказаться от старого Инвента, это да, на предыдущей работе была таже проблемма, это скорее из-за возраста (у нас геодезисты были дядьки уже в годах), нехотят учить и доверять новому. как говорят "привычка страшная штука".

А Инветом под винду сам пользуюсь, хорошо прописывает поля для ин4, а потом для заполнения семантики третьи проги уже идут, хотя хотелось бы и заполнять ин4 там же в диджиталс, это конечно делать можно но неудобно, обидно.
Аватар користувача
ljubawa
Повідомлень: 7
З нами з: 25 липня 2008 18:17
Репутація: 0
Контактна інформація:

Re: Геопроект

Повідомлення ljubawa »

addblock писав:ГИС Геопроект 5
делаем
Импорт данных / Файлы чертежей AutoCad *.dxf
Мастер предлагает выбрать условные обозначения для примитивов. Точечные, линейные и площадные.
а выбрать предлагает из списка всех существующих условных обозначений.
Этот момент не ясен, что тут нужно выбирать?
Я теж пробувала, вибирала там щось, але воно чомусь не імпортується. Може десь є література, яка б підказала, як використовувати програму по повній.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Геопроект

Повідомлення Volodar »

Digital не користувався, судити не буду.
Користувався Інент-Град а потім перейшов Геопроект 5. Повнівстю задоволений. Налаштували шаблони на фірму. Заповнив один раз семантику - і держакт, і ін4, і техдокументація.
Ще один позитив - затягував дос-файли з журналами польових робіт від Інвент-Град, також є перерахунок з однієї системи координат в іншу (можливість підгонки).
Теоретично в Геопроекті є робота з растрами, але не користувався.
Є офіційний сайт (див. вище), на форумі розробники дають консультації і таке інше.
Аватар користувача
ljubawa
Повідомлень: 7
З нами з: 25 липня 2008 18:17
Репутація: 0
Контактна інформація:

Re: Геопроект

Повідомлення ljubawa »

У мене вийшло імпортувати файл ін-4 в геопроект, мені показав один знайомий. Правда в семантиці були деякі пробіли, але я незнаю чи вони були заповнені до того. Це економить багато часу для того, щоб підігнати під файл іншої фірми. Дуже цікава програма цей геопроект, але треба його ще добре вивчити, щоб знати як користуватися правильно.
Аватар користувача
ljubawa
Повідомлень: 7
З нами з: 25 липня 2008 18:17
Репутація: 0
Контактна інформація:

Re: Геопроект

Повідомлення ljubawa »

Вже немає проблем. У мене немає знайомих , які б працювали в геопроекті, і нема в кого запитати про програму. Потрібно самій вчитися всього.
neo2020
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 27 жовтня 2008 13:05
Репутація: 0
Контактна інформація:

Re: Геопроект

Повідомлення neo2020 »

  Hidden text. You must be registered and have messages: 20
Пиши в личку скину адреса на закачку разных программ, все сломаны, не требуют лицензии /./
Востаннє редагувалось 29 жовтня 2008 08:54 користувачем neo2020, всього редагувалось 7 разів.
Причина: Хоча б приховали...
Аватар користувача
vladasya
Спец
Спец
Повідомлень: 320
З нами з: 15 листопада 2007 12:54
Репутація: 19
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Геопроект

Повідомлення vladasya »

Цей Геопроект легко ставиться на інший при умові наявності ліцензійної версії - сам так робив