Сторінка 1 з 1

Re: Покупка участка

Додано: 29 квітня 2010 12:50
malecha
Часто так виходить - що можна передбачати всі моменти і всерівно вляпатися, бо щось непередбачуване вилізе;
а часом нічого не шукати - і нічого не вилізе. Я це до того, що тутка не вгадати, надто вже різні ситуації бувають.
Але все ж...
Найпоширенішою проблемою на теренах нашого регіону є те, що люди купують "кота в мішку". Коли Ви купуєте машину, квартиру - ви їх бачити - площу, розміри чи колір і отримуєте ключі. Коли ж купуєте ділянку, а якщо ще й вільну, то кажуть, що ділянка "тутка" чи "тамка". Тому, на мою думку, перед тим як придбати, варто точно визначити де ділянка, щоб її межі було чітко видно - чи огорожа чи тверді межові знаки, кількість яких мала б дорівнювати поворотним точкам на акті. Крім того, можна виміряти хоча б і рулеткою відстань між цими твердими знаками, яка б мала +- співпадати з розмірами, що на вказані на державному акті.
Якщо є сусідня забудова, можна познайомитися зі сусідами, щоб дізнатися, чи не вважають вони метр-два своїми, за які Ви плануєте гроші заплатити або ж чи їхня огорожа не стоїть на Вашому метрі-другому.
Це найчастіше проблеми, з якими сьогодні зустрічаються землевлавласники - межі та погляди на ці межі сусідів.
А там - чи дійсний акт, який ви купуєте, чи перебуває ділянка під арештом - нотаріуси стараються контролювати ці моменти.

Re: Покупка участка

Додано: 04 травня 2010 18:45
Поковба
можна ще і познайомитись із документацією із землеустрою, щодо передачі у власність земельної ділянки, бо інколи бувають ситуації що земельна ділянка відведена не у встановленому законодавством порядку, чи рішення про передачу у власність прийнято з порушенням прав чи законних інтересів громадян.
Наслідком цього може бути - довготривала судова тяганина

Re: На какие моменты (чтобы, так сказать, не вляпаться) следует обращать внимение при поку

Додано: 04 травня 2010 19:54
Ярікзем
Ну, документацію із землеустрою навряд чи ви просто так подивитесь. А от перевірити державний акт доцільно, а саме : наявність кадастрового номера, № та дату рішення щодо набуття у власність земельної ділянки, найголовніше рестрацію даного акту. А далі продавець буде збирати довідки до нотаріуса (витяг..., довідку про наявні обмеж., обтяження..., витяг з БТІ (в разі наявності нерухомості). Також власник нехай чітко покаже межові знаки земельної ділянки.

Додано через 2 годин 48 хвилин 46 секунд:
ВалерийК. На даний час у Вас право власності на житловий є, тому юридично все правильно (будинок в експлуатацію введений, право власності визнано), а в подальшому життя покаже. Водовідведення від житлового будинку необхідно буде провести все ж будинок в 1 м-і від межі, сусід не схоче ловити Вашу воду із даху Вашого будинку. А взагалі почитайте ДБН "Житлові будинки для індивідуальної забудови в Україні".

Re: На какие моменты (чтобы, так сказать, не вляпаться) следует обращать внимение при поку

Додано: 05 травня 2010 10:10
Volodar
Ярікзем писав: А взагалі почитайте ДБН "Житлові будинки для індивідуальної забудови в Україні".
Ну і на додачу ДБН 360-92** "Про плануваня і забудову території"

Re: На какие моменты (чтобы, так сказать, не вляпаться) следует обращать внимение при поку

Додано: 05 травня 2010 17:42
dexter3000
Volodar писав:Ну і на додачу ДБН 360-92** "Про плануваня і забудову території"
При покупке участка, это, как мне кажется, уже слишком... 5+5=?

Re: Месторасположение дома на земельном участке, расстояние до границ участка ?

Додано: 05 травня 2010 17:50
Volodar
dexter3000 писав: При покупке участка, это, как мне кажется, уже слишком... 5+5=?
Погоджуюсь :oops:
Але
ВалерийК писав: Не может ли возникнуть в последующем проблем связанных с расстоянием дома до границы участка. ... Прописан лиданный вопрос в нашем законодательсве ? ...
тому саме йому визначати чи занадто..., чи ні.

Додано: 31 травня 2012 19:29
Драган
У 2004 році людина отримала земельний акт. У 2006 році двом було видано земакти, ділянки наклалися на виділену за попереднім актом. Хто є належним відповідачем у суді? Які докази треба надати для скасування останніх актів? Дякую